BUGNOT BPM 1880

Objednací číslo: BPM 1880

stabilizační fréza více

Výhradní importér
pro Česko a Slovensko
Dokážeme poradit
jsme zkušení prodejci
Foto a video galerie strojů
Uvidíte stroje přímo v akci

Popis produktu

Půdní (stabilizační) frézy BP, BPE, BPM a OBLX jsou určeny k zakládání a rekultivaci pozemků, lesních školek, sadů a k přípravě pro jejich další použití. Jsou předurčeny pro stavbu či obnovu cest (vč. drcení kamení). Stejně jako lesní frézy, lze i tyto frézy vyrobit tvz. na míru, podle požadavků zákazníka. Podle druhu zeminy a povrchu (půda či kamenivo) se vybírá typ rotoru, počet spirál a osazení kladivy. Příslušenství nabízí i několik typů ližin, podle hloubky práce na nebo pod povrchem. Frézy jsou určeny pro povrchové i hloubkové práce - až 25 cm pod povrchem. Snadno zpracují jak silné větve nad 20 cm v průměru, kořeny pod povrchem, pařezy na povrchu, tak kameny a zbytky panelů.   

Frézy BP, BPE,BPM, OBLX se vyrábí v šířkách záběru rotoru od 1 440 mm do 3000 mm. Pohon rotorů je oboustranný, pomocí sad řemenů nebo ozubených kol - podle výkonu, který je nutno přenášet z traktoru na frézu. Rotory fréz jsou vyrobeny se 2 nebo 4 spirálami zubů, pro vyvážený záběr a minimalizaci vibrací při práci. Typy BP a BPE se liší možností nastavení protiostří, BPM a OBLX jsou modely s max. výbavou a pro nejtěžší pracovní podmínky, s přenášeným výkonem až 450 HP.

Technické parametry

Objednací číslo: BPM 1880
Výrobce: Bugnot
Kategorie: Půdní frézy za traktor
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Pohon: PTO - 1000 ot./min.
Celková hmotnost: 2 800 kg
šířka záběru: 1 410 mm
pracovní hloubka frézy: 25 cm
Počet spirál rotoru: 2 | 4
Min. výkon traktoru HP: 100 HP
Max. výkon traktoru HP: 250 HP
pohon rotoru řemeny - počet: 2 x 4 SPC
Počet rotorů: 1

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.