Podmítací disky Maratona MG

Objednací číslo: Maratona MG

podmítač Maratona více

Výhradní importér
pro Česko a Slovensko
Dokážeme poradit
jsme zkušení prodejci
Foto a video galerie strojů
Uvidíte stroje přímo v akci

Popis produktu

Diskový podmítač Maratona MG je určen pro základní zpracování půdy po sklizni. Disky zpracovávají půdu promícháním posklizňových zbytků a organické hmoty a tím dochází ke kvalitnímu rozkladu rostlinných zbytků v půdě,. Nosný rám připravený pro kombinaci se secím strojem, je tedy možné používat podmítač samostatně nebo v kombinaci se secími stroji Alpego. Podmítače jsou k dispozici v pracovních záběrech 3.000, 3.500 a 4.000 mm. Jsou vhodné pro traktory o výkonu 120 až 220 HP. Disky o průměru 460 mm jsou vyrobeny z vysokopevnostní oceli.  3bodový závěs je kat. 3. Speciální ložiska s dlouhou životností jsou bezúdržbová a bez nutnosti mazání. Pružiny umožňují rychlé přizpůsobení profilu terénu a správný pohyb disků při nárazu na překážky.
Díky systému hloubkového nastavení PARALLELOGRAM, zadní válec udržuje stále stejný stupeň sklonu. V kombinaci se secími botkami je přítlak výsevních botek udržován na konstantní úrovni. Disky mají dvouřadé uspořádání. Nastavitelná je pracovní hloubka každého disku, pro maximální optimalizaci zpracování půdy.

 

Technické parametry

Objednací číslo: Maratona MG
Výrobce: Alpego
Kategorie: Podmítací disky ALPEGO
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Celková hmotnost: 960 kg | 1200 kg
šířka záběru: 3 000 mm | 4 000 mm | 3 500 mm
Min. výkon traktoru HP: 120 HP
Max. výkon traktoru HP: 220 HP

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.