elektrický uvazovač LINE 44 LINKER

Objednací číslo: LN44.1000

el. uvazovač - lithiová baterie více

Výhradní importér
pro Česko a Slovensko
Dokážeme poradit
jsme zkušení prodejci
Foto a video galerie strojů
Uvidíte stroje přímo v akci

Popis produktu

Lehký a snadno ovladatelný uvazovač Linker umožňuje 50% snížení pracovní doby, což snižuje únavu obsluhy. Je vhodný nejen pro vinice, ale také pro ovocné rostliny a zeleninu, které je třeba upevnit na podpěry. Váží pouze 940 g (včetně kabelu) a zaručuje výkon přibližně 60 operací vázání za minutu, a celkem 650 na jedné cívce. Cívka obsahuje 90 m vázacího drátu, který je navržen ve třech různých materiálech: standardní plast (výdrž 10-12 měsíců), BIO fotodegradovatelný drát (výdrž 8-10 měsíců) a papír TIE (výdrž 6-9 měsíců).

Maximální průměr, který lze svázat, je 25 mm a nástroj je vybaven voličem se 4 různými způsoby vázání.
Uvazovač Linker byl navržen tak, aby byl snadno použitelný a udržovaný. Ve skutečnosti je její údržba minimální a jednoduchá.
V kufru je spolu s nástrojem také nabíječka baterií, baterie a ergonomický batoh.
Baterie váží pouze 1,5 kg.
Uvazovač LINKER může být také napájen za pomoci adaptéru také z elektrických nůžek COBRA/PONY.

Elektrické nástroje se rozšiřují stále více a více. Campagnola zavádí novou řadu LINE 44. Jedna velmi lehká baterie umožňuje provoz 5 nástrojů zajišťujících každodenní práci. Existují dva modely elektrických nůžek s přímou rukojetí: EASY S s řeznou kapacitou 30 mm a EASY L s řeznou kapacitou 36 mm. K dispozici jsou také dva modely na prodlužovací tyči: EASY 80 s prodlužovací tyčí 80 cm a EASY 150 s prodlužovací tyčí 150 cm, oba s řeznou kapacitou 36 mm. 

Celá řada nástrojů LINE 44 je podporována celkovou zárukou firmy Campagnola ve vztahu k spolehlivosti, výkonu a kvalitě. Čtyři modely elektrických nůžek jsou vhodné pro všechny druhy prořezávání: vinice, ovocné sady, citrusové sady, okrasné nebo stálezelené rostliny. Mají vysoce odolné ocelové čepele, ergonomickou rukojeť a dva režimy otevírání: kompletní nebo zmenšené. Pro stříhání s malým průměrem je ideální střih Easy S, pro ty s velkým průměrem je nejvhodnějším nástrojem Easy L, pro řezné médium je výška Easy 80 a pro ty nejvyšší doporučujeme Easy 150.

Technické parametry

Objednací číslo: LN44.1000
Výrobce: Campagnola
Kategorie: Ostatní
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Pohon: lithiová baterie
výdrž baterie: 10 h

hmotnost (včetně kabelu): 1 940 g
maximální průměr vázání: 25 mm
délka kotouče: 90 mm
počet úvazů na cívku: přibližně 650
počet operací vázání za minutu: přibližně 60

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.