elektrické nůžky LINE 44 EASY L

Objednací číslo: LN44.0200
Výhradní importér
pro Česko a Slovensko
Dokážeme poradit
jsme zkušení prodejci
Foto a video galerie strojů
Uvidíte stroje přímo v akci

Popis produktu

Lehké a snadno ovladatelné elektrické nůžky Easy L jsou součástí nové řady LINE 44.
S řeznou kapacitou 36 mm se doporučují pro vinice, jablečné sady a pro údržbu okrasných a stále zelených rostlin. Díky dodávané baterii jsou vhodné pro autonomní celodenní práci. Celá řada LINE 44 může být připojena k téže baterii, tj. elektrické nůžky Easy S a Easy L s přímou rukojetí, elektrické nůžky Easy 80 a Easy 150 s prodlužovací tyčí a elektrický uvazovač Linker.

ZAHRNUTO V CENĚ
Li-Ion baterie
Ergonomický batoh
Nabíječka baterií
Přenosný kufřík
Pouzdro

Elektrické nástroje se rozšiřují stále více a více. Campagnola zavádí novou řadu LINE 44. Jedna velmi lehká baterie umožňuje provoz 5 nástrojů zajišťujících každodenní práci. Existují dva modely elektrických nůžek s přímou rukojetí: EASY S s řeznou kapacitou 30 mm a EASY L s řeznou kapacitou 36 mm. K dispozici jsou také dva modely na prodlužovací tyči: EASY 80 s prodlužovací tyčí 80 cm a EASY 150 s prodlužovací tyčí 150 cm, oba s řeznou kapacitou 36 mm. Uvazovač LINKER doplňuje tuto řadu LINE 44.

Celá řada nástrojů LINE 44 je podporována celkovou zárukou firmy Campagnola ve vztahu k spolehlivosti, výkonu a kvalitě. Čtyři modely elektrických nůžek jsou vhodné pro všechny druhy prořezávání: vinice, ovocné sady, citrusové sady, okrasné nebo stálezelené rostliny. Mají vysoce odolné ocelové čepele, ergonomickou rukojeť a dva režimy otevírání: kompletní nebo zmenšené. Pro stříhání s malým průměrem je ideální střih Easy S, pro ty s velkým průměrem je nejvhodnějším nástrojem Easy L, pro řezné médium je výška Easy 80 a pro ty nejvyšší doporučujeme Easy 150.

Lehký a snadno ovladatelný uvazovač Linker umožňuje 50% snížení pracovní doby, což snižuje únavu obsluhy. Rychlý a spolehlivý uvazovač Linker je vhodný nejen pro vinice, ale také pro ovocné rostliny a zeleninu, které je třeba upevnit na podpěry. Váží pouze 940 g (včetně kabelu) a zaručuje výkon přibližně 60 operací vázání za minutu, a to celkem kolem 650 na jedné cívce. Cívka obsahuje 90 m vázacího drátu, který je navržen ve třech různých materiálech: standardní plast, BIO fotodegradovatelný drát a papír TIE.

Maximální průměr, který lze svázat, je 25 mm a nástroj je vybaven voličem se 4 různými způsoby vázání.
Uvazovač Linker byl navržen tak, aby byl snadno použitelný a udržovaný. Ve skutečnosti je její údržba minimální a jednoduchá.
V kufru je spolu s nástrojem také nabíječka baterií, baterie a ergonomický batoh.
Baterie váží pouze 1,5 kg a má autonomii na dva dny práce.
Uvazovač LINKER může být také napájen za pomoci adaptéru také z elektrických nůžek COBRA/PONY.

Technické parametry

Objednací číslo: LN44.0200
Výrobce: Campagnola
Kategorie: Nůžky
Dostupnost: na dotaz (zaslat dotaz)
Pohon: lithiová baterie
průměr řezu: 36 mm

Li-ion baterie
napětí: 44 V
kapacita: 4,4 Ah
napájení: 193 W
výdrž baterie: 8 h
doba nabíjení: 4,5 h
hmotnost baterie:1,5 kg

váha nůžek: 0,81 kg

otevření nožů: 50 mm

Dotaz k produktu

Odesláním formuláře souhlasím se zpracování osobních údajů. Vyplněné osobní údaje budeme zpracovávat za účelem zpracování vaší poptávky nebo dotazu. Díky tomu vám budeme moci co nejdříve odpovědět a vyřešit váš požadavek. Pro více informací klikněte zde.