Traktorové nakladače stoll Stoll

Společnost STOLL je největším výrobcem čelních nakladačů v Německu. 

Více než každý druhý čelní nakladač v Německu je čelní nakladač od společnosti STOLL. To je nejlepší důkaz vynikající špičkové kvality, kterou společnost STOLL zaručuje již více než 50 let. Čelní nakladače STOLL je možné dodat téměř na všechny typy traktorů bez ohledu na rok výroby. Výložník je vybaven standardními EURO úchyty pro výměnné nářadí. Neustálý vývoj nakladačů a příslušenství činí ze společnosti STOLL absolutního vůdce na trhu v Německu a specialistu po celém světě. 


Kupte to nejlepší 

STOLL nastavuje standardy v oblasti inovací, zkušeností a kvality na trhu s čelními nakladači. Čelní nakladače STOLL proto nabízejí spolehlivost a vysoký uživatelský komfort.

Přečtěte si  6 hlavních výhod zn. STOLL:

1. návrat do základní polohy

Optimální pozice nástroje při stisknutí tlačítka - díky funkci Return-to-Level . Řízení úrovně RTL bylo vyvinuto společností STOLL. Žádná jiná kontrola polohy nástroje není chytřejší a uživatelsky přívětivější. 

Protože pouze u STOLL je ovládání úrovně integrováno přímo do výložníkového ramene a je nezávislé na traktoru a jeho ovládání. Stačí jednou stisknout tlačítko - po nastavení pozice nástroje se po zapnutí přepínače úrovně výložník vždy dostane do základní polohy. Tím ušetříte čas. Vysoký pracovní výkon díky automatickému vyrovnání RTL. Elektricky přepínatelné rychlé vyklápění je standardní při návratu do základní polohy.

2. špičková kvalita

Kvůli našim standardům kvality jsou čelní nakladače STOLL ProfiLine FZ vyrobeny z nejlepší jemnozrnné oceli. Jemnozrnná ocel zajišťuje nejvyšší pevnost a stabilitu. Hmotnost čelního nakladače je vedle maximální stability mnohem nižší než u jiných srovnatelných nakladačů v tomto segmentu trhu. Úsporou hmotnosti se sníží zatížení traktoru na přední nápravě.

3. nejlepší úhel náklonu

Nářadí nakladače lze naplnit až po  okraj - díky nejlepšímu úhlu náklonu. Vše naložené zůstane tam, kde má. Neexistují žádné ztráty. Maximální úhel sklonu je až 69 °!  Výhradní a standardní pouze u značky STOLL. 

4. unikátní systém 

Před více než 30 lety společnost STOLL vynalezla a neustále vyvíjí unikátní systém čelního nakladače. 
Systém skrytého vedení táhel již využívá 300 000 prodaných nakladačů. Tato funkce je součástí základního vybavení čelního nakladače.

5. ušetřete čas i peníze

Vysoká kvalita zpracování čelních nakladačů STOLL zajišťuje při montáži na traktor nadprůměrnou přesnost a snadnost montáže. To šetří Váš čas a Vaše peníze.

6. nejvyšší standardy kvality

"Vyrobeno v Německu " je synonymem špičkové kvality po celém světě. STOLL má nadstandardní kontroly jakosti a inovace výrobků.  STOLL tak potvrzuje, že výrobky " vyrobeno v Německu "  zůstávají skutečnou pečetí kvality.